Działamy w branży już od 1991 roku, przez te lata zdobyliśmy doświadczenie, oraz ugruntowaliśmy swoją pozycję. Jesteśmy wiodącym sprzedawcą detalicznym i hurtowym płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek na terenie Opola i Opoczna. Tam też znajdują się nasze salony sprzedaży.

Mamy profesjonalną obsługę która potrafi stworzyć miłą atmosferę, tak by najlepiej pomóc Państwu dokonać przemyślanych i trafionych zakupów.
Naszym atutem jest bogata oferta handlowa. Znajdziecie u nas wyroby wiodących producentów takich jak: Paradyż, Kwadro, MyWay, Evo Ceramika, Netto Ceramica Santa Claus, Ceramika Końskie, Stargres, Ceramika Color, Tubądzin, Domino, Vedo, Excellent, Roca, New Trendy, Sanplast, Murexin i inne.

Aby spełnić oczekiwania naszych klientów wykonujemy bezpłatną wizualizację pomieszczeń w formie projektów z wybranymi kolekcjami płytek ceramicznych, tak aby klient wiedział jakiej odmiany może się spodziewać zaopatrując się u nas w wybrany asortyment.
Posiadamy również własną bazę transportową umożliwiającą dowóz zakupionego towaru w wybrane miejsce w kraju.

 

SALON W OPOLU

Ceramika Witon Salon w Opolu

Nasz Salon jest położony przy ulicy Oleskiej 139A w Opolu. Nie trudno nas nie zauważyć jadąc z centrum miasta w kierunku obwodnicy. Jednym z naszych sąsiadów jest salon Hondy oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Dla zmotoryzowanych mamy duży parking, a dla mniej zmotoryzowanych w pobliżu nas jest przystanek autobusowy.Oprócz szerokiego asortymentu wewnątrz, również prosimy zwrócić uwagę na wystawę płytek przed naszym salonem. Odwiedź nas, a na pewno znajdziemy to czego szukasz :)

SALON W OPOCZNIE

salon opoczno

Salon Płytek Ceramika Witoń w Opocznie od 10 lat mieści się przy ulicy Piotrkowskiej 101a.
Bardzo dobra lokalizacja i dogodny dojazd zarówno od strony Piotrkowa Tryb. jaki i Radomia oraz Kielc to jeden z naszych atutów.
Ponadto posiadamy duży parking na samochody osobowe i ciężarowe. Na 450m2 powierzchni wystawienniczej klienci mogą zapoznać się z aktualną ofertą krajowych producentów płytek ceramicznych.m.in Ceramika Paradyż, Stargres, Ceramika Końskie, Ceramika Color oraz producentów zagranicznych.